Hra na Boha (časť 1)

Spomínate si ešte na Hitlerové snahy vyšľachtiť vlastnú rasu nadľudí? Tento nacistický fanatik a diktátor chcel mať na celom svete iba určitú rasu ľudí – blondínov a modrookých občanov s vysokým čelom a ostrou, pretiahnutou bradou v lícnych kostiach, vysokých nad 180 cm. Iba títo ľudia mohli prežiť v jeho ,,nastupujúcej“ svetovej ríši. Všetkých ostatných – rasovo a ideologicky nevyhovujúcich likvidoval po miliónoch v koncentračných táboroch ako odpad spoločnosti. Takto sa mu podarilo vyhladiť 6 miliónov nevinných ľudí. Ak by si niekto myslel, že svet sa z týchto zverstiev poučil, má pravdu. Dnes sú zákony proti rasizmu a diskriminácii a ľudia sa snažia byť tolerantní. Tieto zákony sú tu pre občanov, a vďaka Bohu za ne. Ale čo vlády? Riadia sa nimi?

Vláda USA s tichou podporou ostatných spojencov po vojne v roku 1945 dostala z Nemecka na svoje územie zločincov, najmä vysokých vojenských činiteľov, vedcov a lekárov z koncentračných táborov, páchajúcich najväčšie zverstvá v dejinách – aby sa vyhli odsúdeniu a ponúkli im azyl v USA, kde budú pokračovať vo svojich projektoch pre americkú vládu. Tento presun sa volal PAPER CLIP a na jeho priebeh dohliadala CIA. V tomto projekte americká vláda hromadne presunula z Nemecka viac ako 600 nacistických zločincov, vedcov a lekárov. Celý projekt PAPER CLIP (kancelárska spona) bol pomenovaný podľa tajného znamenia – americký vedci dostali príkaz, aby každý nacista, ktorý bude mať svoj osobný spis zopnutý spinkou na pravom rohu, bol prepustený a na vládne náklady poslaný do USA.

Jeden z neľudských projektov, ktorý sa dodnes od konca vojny realizuje je, projekt únosov ľudí práve na účely genetických pokusov. Únosy sa masovo začali v 60. rokoch. A práve preto vznikli rozprávky o mimozemšťanoch a UFO. Ako sa neskôr ukázalo z vládnych dokumentov, vláda USA o týchto únosoch vedela a v skrytosti šírila propagandu o únosoch prostredníctvom UFO a mimozemšťanov. Verejnosť bola zavádzaná, že vláda veci o UFO tají, čo občanov iba utvrdzovalo v tom, že únosy ľudí majú na svedomí akési nepolapiteľné tvory. Zdá sa, akoby sa nacistické ideály infiltrované projektom PAPER CLIP neštítili ani tejto najzlostnejšej otázky – rasizmu a genocídy obyvateľstva súčasnosti. To, čo sa robí pri únosoch a v obrovských tajných laboratóriách, hlavne v USA, nemožno nazvať inak ako svetové inžinierstvo na vytvorenie jednotnej svetovej rasy a ideologického vzorca občanov. Vládne únosy, či už pod projektom ,,Alternatíva 3“, alebo iných projektov: takmer vo všetkých obete putujú v omámenom stave do tajných, zrejme podzemných základní na lekárske vyšetrenia a pokusy. Objav tzv. podprahovej krycej clony pri hypnóze vyvolal vo svete značný rozruch a pojem týchto únosov nadobudol celkom nové rozmery. Napriek tomu si veľa ľudí pamätá i bez hypnózy veľa zo svojho únosu. Sú prípady, keď obeť nebola omámená, zrejme sa počítalo s jej záverečnou likvidáciou. Svedectiev, ktoré sú vierohodné a kolzuntované s psychiatrami, lekármi i vedcami, je už veľa a nikto nepochybuje o ich autentičnosti.

Koncom 80. rokov vzbudil v USA pozornosť prípad Christy Tiltonovej z Oklahomy, ktorá uviedla, že v júli 1987 bola unesená do podzemnej základne v Dulce. Dokázala dôkladne a detailne opísať počítačové zariadenie i bezpečnostný systém plný kamier na tejto tajnej základni. V tomto niekoľkoposchodovom komplexe videla podľa výpovede i zvláštne ľudské, ale upravené bytosti a obrovské nádrže, na ktoré boli pripojené svetlá. Opis i kresby pani Tiltonovej potom veľmi šokovali zasvätených odborníkov.

Thomas Castello, ktorý bol údajne v rokoch 1977-1979 bezpečnostným dôstojníkom na tejto základni, sa rozhodol prehovoriť. Podľa dokumentov a videokaziet, ktoré ukoristil na svojom pracovisku, sám vypracoval rozsiahlu správu – ,,Dokumenty z Dulce“, kde odhaľuje skryté skutočnosti tejto základne. Uvádza, že celá základňa má 7 poschodí, tie najprísnejšie bezpečnostné opatrenia a v celom tom gigantickom objekte bolo vyše 18 000 veľmi čudesných ľudských bytostí, nepočítajúc vojenský, vedecký a lekársky personál. Ako ďalej priznal, na šiestom poschodí sa uskutočňovali experimenty na mnohých zvieratách a tiež na ľuďoch. Slová dôstojníka Castella pritom nezávisle, ale veľmi korešpondujú s výpoveďou unesenej obete Christy Tiltonovej. Celé šieste poschodie bolo plné nádrží, ktoré obsahovali znetvorené, alebo geneticky upravené bytosti s mnohými rukami a mnohými nohami a tiež niekoľko klietok s extrémne vysokými bytosťami. Boli tu množstvá ľudí a ľuďom podobní kríženci, ktorí boli uskladnení v chlade. Ako Castello vyhlásil na konferencii v roku 1987: ,,Často som sa stretával s ľuďmi v klietkach. Obyčajne boli omámení alebo utíšení liekmi, ale niekedy kričali a úpenlivo prosili o pomoc. Bolo nám povedané, že ide o nevyliešiteľných šialencov, ktorí sa zúčastňujú vysoko riskantných pokusov s liekmi, ktoré majú vyliečiť nepríčetnosť. Dostali sme príkaz, aby sme s nimi nikdy nehovorili.“ Napriek tomu, že z pochopiteľných dôvodov americká vláda odmieta priznať existenciu akéhokoľvek podzemného objektu v Dulce, výskumný tím, ktorý v Dulce sondoval a analyzoval povrch, potvrdil, že pod ním sa skutočne nachádzajú hlboké priestory.

M ROSA, 5/2001 (pokračovanie v ďalšej časti)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

Žijeme digitálne životy?!

Žijeme digitálne životy?! Počítače, notebooky, tablety, mobilné telefóny, chytré hodinky,…to je len pár vecí, ktoré používame stále viac a častejšie. Navštevujeme e-shopy, platíme cez internetbanking a kreditné karty, trávime dlhé

Ako zvoliť správny priemer vrtáku na rezanie závitu

Ak potrebujete narezať vnútorný závit, ale neviete aký priemer vrtáku na to použiť, možno vám pomôže nasledujúca tabuľka. Závitník Priemer vrtáku M2 1,6 M3 2,5 M4 3,3 M5 4,2 M6

Hra na Boha (časť 2)

V roku 1973 sa v USA odohral prípad únosu Betty Andreassonovej zo South Ashburnhamu. Podľa jej výpovede v hypnóze videla pri svojom únose v priestore i ďalšie unesené osoby. Opísala,

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x